تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.

باغبانان

تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.
ما از چیزی که آن را نمیفهمیم ترس داریم

باغبانان چه کسانی هستند؟ همانطور که از نامشان مشخص می‌باشد، آنها موجوداتی هستند که از باغ مراقبت می‌کنند اما این باغ با باغی که شما در نظر دارید تفاوت بزرگی دارد. در این باغ مورد نظر، کل کره زمین و موجودات زنده روی آن قرار دارند. آنها (باغبانان) مسئول قرار دادن اولین نشانه‌های حیات بر روی این سیاره و جایگزین کردن موجودات آن به دفعات می‌باشند و در این مدت در حال نظاره کردن ما که به آرامی در حال تلاش و تکامل یافتن هستیم بوده‌اند.

آنها یک گروه از موجودات چند بعدی و چند جهانی هستند که فوق‌العاده، فوق‌العاده هوشمند می‌باشند و طول عمر برخی از این باغبانان چیزی حدود پنج هزار سال زمینی می‌باشد. آنها میلیاردها سال است که بر این سیاره و میلیون ها سیاره دیگر در سراسر کهکشان‌ها و جهان‌ها نظارت می‌کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در این مورد، بخش زمین توخالی را ملاحظه کنید اطلاعاتی که شامل اعترافات فضانورد "ادگار میچل" از مأموریت آپولو 14 می‌باشد. درباره این که موجودات در سیارات دیگر وجود دارند و اینکه ارتباط با آنان برقرار گشته است!

تعداد سیارات، دنیاها، بُعدها و جهانها فراتر از دانه‌های ماسۀ روی سیاره زمین می‌باشد. حتی اگر تمامی ماسه‌های بیابان‌ها و سواحل و حتی اگر برای مقایسۀ بهتر، تمام ماسۀ کف دریا ها را نیز شامل کنید، زیرا تعداد جهانها و غیره کاملاً فراتر از حد درک انسان در دنیای 3 بعدی می‌باشد. کتاب فراتر از دهم را مطالعه کنید.

این نقل قول برای توصیف انسان بسیار مناسب است: من می خواهم چیزی را که در طول اقامتم در اینجا بر من آشکار شده را با شما در میان بگذارم. این موضوع در زمانی که من در حال طبقه بندی گونه‌های شما بودم بر من الهام شد. من فهمیدم که شما در حقیقت پستاندار نیستید. هر پستاندار در این سیاره به طور غریزی با محیط اطراف خود تعادلی طبیعی بوجود می‌آورد ، اما شما انسانها اینگونه نیستید. شما به یک منطقه نقل مکان می‌کنید سپس تکثیر میشوید و باز هم تکثیر می‌شوید تا جایی که کلیه منابع طبیعی را مصرف کنید. تنها راه باقی ماندنتان این است که در منطقه دیگری پخش شوید. ارگانیسم دیگری بر روی این سیاره است که همین الگو را دنبال می‌کند، ویروس. انسانها بیماری هستند، سرطان این سیاره، شما آفت هستید. باغبانان بصورتی قاطعانه بر این باورند که این سیاره کوچک انباشته شده از انسانهای بسیار بیمار. به نظر می‌رسد انسانها همه چیز را از بین می‌برند به جز انسانهای در حال ازدیاد را، و آنهم دلیل ایجاد خیلی از مشکلات برای سیاره زمین می‌باشد.

اجازه دهید که بهتر شرح بدهم: اگر سگی کسی را گاز بگیرد حتی اگر با هدف دفاع از خودش باشد، مردم برای کشتنش اقدام می‌کنند این در حالی است که قاتلان، پدوفیلها (کسانی که تمایل جنسی به کودکان دارند)، تجاوزگران و غیره به آزادی می‌گردند. چطور می‌شود این را منطقاً توجیه کرد؟

اجازه دهید بیشتر توضیح دهم: اگر شما برای مثال دامدار بودید و می‌خواستید که دامهای خود را افزایش دهید، نمی‌گذاشتید که دامهایتان با هر کس یا هرچیزی جفتگیری کنند بلکه بهترینهای قابل دسترس را برای جفتگیری دستچین می‌کردید که بتوانید نژادی خالص را پروش دهید نه موجودات هرز و به‌ درد نخوری مانند آنچه که جوامع کنونی ما را تشکیل میدهند.

یک مثال دیگر برای روشنتر شدن مطلب مطرح می‌کنم. اگر می‌خواستید که یک باغچه ایده‌آل بوجود بیاورید بذرها را نمیپاشیدید و آنها را به حال خود رها کنید، بلکه احتمالاً بیشتر چیزهایی که سبز میشدند را دور میریختید و فقط یک یا چند گیاهی که خوب و مرغوب بودند را نگه می‌داشتید چه درخت چه بوته و یا گل. و دوباره بذرهای جدید می‌کاشتید و حواستان را هم به علفهای هرز جمع می‌کرید. این علفهای هرز به زودی باید به سطل زباله (سطل کودهای طبیعی) منتقل شوند. بشریت باید با انسانها به همین ترتیب عمل کند.

از لحاظ تاریخی، عمدتاً به خاطرمذاهب گمراه کننده ( به این موضوع با جزئیات بیشتر دربخش دین و مذهب پرداخته می‌شود) و همچنین به دلیل باورهای شخصی نادرست که در طول مدت تربیت یافتنمان، و از انسانهایی که تربیتمان می‌کنند، کسب می‌کنیم، فکر می کنیم که ما اشرف مخلوقات هستیم، نه تنها در این سیاره کوچک بلکه در کل کائنات. این یکی از بسیاری اشتباهات بشر است، البته شاید هم بزرگترین آنها. غرور کاذب گناه اصلی است.

انسان تنها یکی از انواع بسیاری از گونه‌ها در سرتاسر بسیاری از کهکشان ها و جهان‌ها می‌باشد. ما قطعاً جایی حتی در نزدیکی رده‌های بالا هم نیستیم، در واقع ما بسیار نزدیک به رده‌های پایین هستیم. به یاد داشته باشید که ما تنها در بعد سوم قرار داریم در حالیکه هزاران بعد بالاتر از بعد ما وجود دارد، پس واضح است که ما تنها در ابتدای مسیر ماجراجویی معنوی‌مان هستیم.

انسان فکر می کند موجود برتری است چون قادر است بسیاری چیزها را به دست بیاورد که دیگر موجودات نمی توانند. موجودات دیگر میلیون ها سال پیش تصمیم گرفتند که مسیری معنوی‌تری از انسانها را در پیش بگیرند، از این رو آنها نیازی به بسیاری از چیزهایی که هم‌اکنون برای انسانها ارزشمندند ندارند . از آنجایی که انسان می تواند از راهی بسیار متفاوت به چیزهای بیشتری برسد، در مقابل همه موجودات زنده دیگر مسئول می‌باشد. زمین یک کلوپ اختصاصی برای انسان خودپسند و مقدس‌نما نیست.

همه موجودات زنده می توانند محیط اطراف خود را درک کنند و درد را نیز احساس می کنند. دستگاه های الکترونیکی برای مشاهده گیاهان تولید شده‌اند ، که شنیدن فریاد همراه با درد گیاه را، وقتی که یک برش از آن گرفته می‌شود ممکن می‌سازد. Mythbusters (یک برنامه تلویزیونی) یک تست پلی گراف انجام دادد تا معلوم کند که آیا یک گیاه واقعاً می تواند محیط اطراف خود را درک کند، و نتایج کارشان بسیار تعجب آور بود. پلی گراف نشان می دهد که گیاه می دانست چه چیزی قرار بود برایش رخ دهد و آنهم قبل از آن که آن اتفاق به طور فیزیکی واقعاً اتفاق افتاده باشد، حتی تهدید به این که زنده زنده سوزانده شود به وضوح باعث وحشت گیاه می‌شود. آنها همچنین در بسیاری از موارد دیگر نشان داند که موسیقی و صحبت کردن با گیاه به رشدشان وتبدیل شدنشان به گیاهان سالم کمک می‌کند. فقط به خاطر اینکه روش های حسی آنها متفاوت از ماست به این معنا نیست که آنها آگاه نیستند.

متاسفانه زمانی که نوبت به انسان می‌رسد همه چیز آزاد است و بدون هیچ توجهی به عواقب محتمل. ما مردمی داریم که بچه دار می‌شوند بدون اینکه هیچ گونه دانشی و یا علاقه‌ای به چگونگی بزرگ کردن این کودکان داشته باشند. پدر و مادر هر دو به شغلشان می‌پردازند و بچه ها کم و بیش در خیابان ها رها شده و از خودشان دفاع و مراقبت می‌کنند. تحت سلطه شخصیت های قوی تر از خودشان، که اغلب بزهکاران بدکار هستند زندگی می‌کنند، و این آشکار است که اگر هیچ راهنمایی‌ای از سوی والدین، هیچ نظم و انضباطی، و هیچ عشقی وجود نداشته باشد چه انتظاری می‌توانید داشته باشید؟ پدر و مادر از کار برمی‌گردند و فقط با عجله به سراغ خوشگذرانی‌های شبانه‌شان میروند، بدون هیچگونه توجهی به وظایف پدر و مادری خود.

بدتراز همه این است که این کودکان خودشان در آینده بچه‌ دار می‌شوند، و فرزندان خود را به همان صورتی که خودشان بزرگ شده‌اند بار می‌آورند، و این یک چرخه بی پایان است که باید متوقف شود! وقتی هیچ گونه نظم و انضباطی در کار نیست، نتیجه نوجوانان بزهکاری خواهد بود که دائماً خارج از کنترل می‌باشند. دسته های اوباش در خیابانها می‌گردند و درگیر خرابکاری و یا ضرب و شتم افراد مسن می‌شوند و آنهم تنها برای تفریح .

هر فرد بخشی از یک جامعه بزرگتر است و چون بخشی از آن جامعه بزرگتراست، در آن جامعه تعهدات اخلاقی و اجتماعی نانوشته‌ای نسبت به دیگران دارد - چیزی که اغلب افراد با نگرش خودخواهانه خود فراموش کرده‌اند. شهروندان معمولی مطیع قانون، نمی خواهند ببینند که جامعه‌شان توسط این افراد دچار مشکل شده. شما ممکن است آزاد به دنیا آمده باشید اما نمی توانید آزاد زندگی کنید.

والدین غالباً فکر می کنند که قادر مطلق هستند، منبع تمام دانشها، البته اگر حقیقتاً به برخی از این به اصطلاح والدین گوش دهید بیشترشبیه به منبع همه مزخرفات هستند. آنها سعی می کنند به فرزندان خود تسلط داشته باشند، آنها هر گونه توانایی های طبیعی که کودک ممکن است داشته باشد را خرد و خراب می‌کنند. پدر و مادر همیشه به فرزندان خود فرمان می‌دهند بدون اینکه توضیحی بدهند. توضیح راجع به همه چیز بخشی از وظایف پدر و مادری شماست.

تا به حال چند بار شنیده‌اید که پدر و مادر می گویند من این را یا آن را به تو گفته بودم ، در حالیکه هیچ توضیحی نمی‌دهند و این باعث سردرگمی بیشتر و نا امیدی عمیقی در کودک می‌شود. به خصوص زمانی که پدر و مادر هرگز، آنها کارهایی را که به کودک موعظه می‌کنند را انجام نمی‌دهند. این بسیار غم انگیز است که این بزرگسالان هستند که با جهل مطلق خود باعث می‌شوند که مردم جهانهای اختری برای تماس با این جهان با سختی مواجه شوند.

انسان باید به مذهب بازگردد. مهم نیست که چه مذهبی، فقط باید یک مذهب باشد. زیرا مذهب نظم و انضباط معنوی لازم که با آن می توان اعمال فیزیکی و اخلاقی خود را تنظیم کرد را در اختیار قرار می‌دهد، و بدون آن نمی توانیم هیچ نظم اجتماعی داشته باشیم. انسانهای مذهبی حقیقی ، پول، اموال شخصی و نیازهای خودخواهانه را والاتراز ارزش دیگران قرار نمی‌دهند.

باغبان ها و موجودات متعدد فضایی دیگر، به طور کامل، با انسان تعامل نخواهند کرد تا زمانی که انسان مسیر خود را تغییردهد. انسانها، بیگانه گریز ، نسبت به یکدیگر دشمن، متمایل به خودکشی، نادان و به طور مدام در حال طراحی روش هایی مخرب مانند جنگ هستند. در آیندۀ رو به جلو، جهان، بدون جنگ، بدون تجارت و پول، بدون خودخواهی و بدون فرآورده های نفتی خواهد بود. فقط برای اطلاعتان متذکر می‌شوم، نفت یک سوخت فسیلی نیست، و من هر کسی را که خواهان اثبات خلاف این موضوع باشد را به چالش می‌کشم. علم در مورد نفت دروغ گفته چرا که پاسخی برای منشأ نفت ندارد ، دروغ گفتن برایشان آسان تر است از این که فقط بگویند نمی دانیم.

راه پیش رو نیازمند این موارد است: محبت بی قید و شرط برای همه موجودات زنده، خدمات بی قید و شرط به بشریت، حرکت به سوی حالت صلح و آرامش و بدون هر گونه منافع شخصی که شرطی اجباری در تمام جهانهای متحد می باشد. این همان چیزی است که منظور این جمله را می‌رساند: "فروتنی باید زمین را به ارث ببرد".

در اینجا لینکی از یک برخورد واقعی از نوع سوم که در ژوئیه 1961 صورت گرفته را مشاهده می‌کنید که در آن "رابرت و رناد" 18 ساله اپراتور رادیو "هام"، نابغه الکترونیک و مخترع در آن حضور دارد. این تنها یک نمونه از بسیاری از چنین برخوردها است. کتاب فراتر از دهم صفحه 85 را برای اطلاعات بیشتر مربوط به UFO ( موجودات فضایی) مطالعه کنید.

خبر خوب این است که روز وعده داده شده به زودی از راه می‌رسد ، سال های زیادی به بازگشت باغبان ها باقی نمانده. آنها بسیار نزدیکتر از چیزی هستند که شما فکر می کنید، و من در اواخر این صفحه خواهم گفت که کجا.

مشتاقم که بدانم که هنگامی که آنها وارد می‌شوند، تا چه اندازه وجین خواهند کرد؟ سیاره کوچک ما بسیار بیمار است و نیاز به کمک فوری دارد، اما تا زمانیکه ما نپذیریم که ما بیمار هستیم، وهر گونه کمکی که ارائه می گردد را قبول نکنیم ، به این زودی‌ها به جایی نخواهیم رسید. بند سوم ،صفحه 93 کتاب زاهد گوشه نشین را مطالعه کنید. اگر شما باور نمی کنید که این سیاره بیمار است، پس باید یک زندگی بسیار منزوی و چشم بسته‌ای داشته باشید.

به لطف دکتر رامپا، باغبانان ، این نقص جدی را شناسایی کرده‌اند که منشاء آن در زنان می‌باشد، این بدان معنا نیست که مردان ایده آل هستند؛ کاملاً برعکس. زنان نقش بسیار حیاتی در زندگی دارند، حتی شاید مهم ترین نقش، که اکثر زنان نسبت به آن بی توجه هستند. صفحه 105 کتاب فراتر از دهم را مطالعه کنید. مکان زن "در خانه" است برای تربیت، پرورش، و آموزش کودکان در زمان رشد یافتنشان و نه سپردنشان به پرستار بچه، همسایگان و غیره.

در بلبشوی مابین گذشتن از جهان اختری و ورود به جهانی که ما آن را زمین می‌نامیم مشکلات می‌توانند در طول حاملگی رخ دهند، زیرا مادر ممکن است در مورد آنچه که می‌خورد و می‌آشامد بی دقتی کند. بنابراین کودک آن چه ورودی شیمیایی متعادل خوانده می‌شود را دریافت نمی‌کند ، اما مشکل اصلی همچنین در خود تولد است.

متولد شدن تجربه درد‌آوری است، امری بسیار خشن، و یک مکانیزم بسیار ظریف است که به راحتی میتواند دچار آشفتگی شود. بیمارستان ها و زنان امروزی هنگامی که نوبت به تولد می رسد هماهنگ با طبیعت کار نمی کنند. آنها تولد را به طورغیر طبیعی القا می‌کنند طوری که کودک وقتی از راه برسد که آنها تصمیم میگیرند و نه طبیعت. بنابراین این مکانیزم ظریف را به شدت آشفته می کنند و در بسیاری از موارد برنامه فرد را به طور کامل از بین می‌برند. این به نوبه خود می‌تواند مانع دستیابی آن فرد به هدف اصلی خود در زندگی شود. همجنس گرایی نیز به دلیل یک خطا هنگامی که (طفل) در درون رحم هست شکل می‌گیرد، در مورد این مطلب در بخش همجنسگرایان بیشتر مطالعه کنید، اینها همه حقایق واقعی هستند و نه فقط ایجاد یک شکاف ناآگاهانه در زنان. جایگاه زن در خانه است و برای پرورش، تربیت و آموزش کودکان در هنگام رشد یافتنشان.

بسیاری از زنان در این مرحله ممکن است فکر کنند که این نکته آخر بسیار جنسیت گرایانه است، و بسیاری از شما قطعاً همینطور فکر کرده‌اید. با این حال مطمئناً زمانی که به تصویر بزرگتری نگاه کنید اینگونه به نظر نخواهد آمد. انسانها در دو جنس هستند، بسته به درس‌هایی که آنها در اینجا بر روی زمین فرا خواهند گرفت. بنابراین در طول هزاران تناسخ، قبل از اینکه به اینجا برسید، شما انتخاب می کنید که چه جنسیتی می‌خواهید.

اگر شما زنی هستید علاقمند به شغل و با هیچ تمایلی برای کودکان پس این در مورد شما صدق نمی کند. این در مورد زنانی است که در دوران بارداری از خود مراقبت کرده ، و همچنین درهنگام تولد طبیعی کودک خود ، و آنهایی که وظایف والدی خود را جدی می‌گیرند. والدین باید مسئولیت کامل برای کودکان خود را بر عهده بگیرند و نه اینکه آنها را رها کنند تا از خودشان دفاع کنند، و نتیجتاً باعث ایجاد نوجوانان بزهکاری شوند که در جهان امروز شاهد هستیم.

اگر انسان راه و روش خود را تغییر ندهد، باغبانان، بسیاری از جمعیت جهان را حذف خواهند کرد. آنها در گذشته هم چند بار این کار را انجام داده اند. بالاخره خیلی‌ها علف هرز هستند، و بسیاری هم به سرعت در حال تبدیل شدن به چیزی نه بیشتر از علف های هرزهستند.علف هرز کسی است که به جای همراه بودن با طبیعت در حال خفه کردن این سیاره کوچک به واسطه تخلیه همه و هر گونه منابع طبیعی است، دائماً در حال آلوده کردن کره زمین است و مداوماً درمقابله با طبیعت است. بیایید فراموش نکنیم که در پایان همیشه طبیعت برنده است.

من به شدت معتقدم که ما تنها یک شانس آخرین داریم که سعی کنیم و همه چیز را درست کنیم در غیر این صورت (باغبانان) تمام نسل بشر را برچیده و دوباره از نو شروع می‌کنند، و آنها این کار را قبلاً در موقعیتهایی انجام داده‌اند! کتاب زاهد گوشه نشین را برای درک بهتر کمی از تصویر بسیار بسیار بزرگتر جهان و نقش بسیار کوچک انسان در درون آن مطالعه کنید. سپس سپاسگذار خواهید بود از این که آنها با ما تماس کامل بقرار نکرده‌اند ، زیرا درست مانند این است که شما تلاش کنید تا گفتگویی در مورد فیزیک را با یک انسان غارنشین برقرار کنید، کاملاً غیر ممکن و بی معنی است.

حتی پیشرفته ترین دانشمندان، دانش و درک خود را تحت فشار می‌یابند آن هنگامی که میبینند که فرد یک ساله آنها بیشتر ازبرجسته‌ترین دانشمندان امروز ما آگاهی دارد. با این حال، آنها روزی از راه خواهند رسید و با ما در این سیاره کوچک اقامت خواهند گزید. آنها تنها برای کمک و مساعدت واقعی خواهند آمد، بنابراین هنگامی که از راه می رسند جای نگرانی نیست زیرا چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. ما باید به یاد داشته باشیم که آنها باغبان هستند، و مانند هر باغی، علف های هرز باید حذف شوند.

مانع دیگری که با آن مواجه هستند ناشی از جهل بسیار زیاد انسان است که هر چیزی مربوط به فضایی‌ها که تاکنون به تصویر کشیده شده است، همیشه به صورت موجوداتی که یا در تلاش برای به دست آوردن این سیاره و یا فقط برای انجام آزمایشات معقدی بوده است. در حالی که در مورد موضوع نمونه‌گیری مقعدی باید گفت که ، فقط روشی است برای تغذیه بدنشان، زیرا دهان تنها راه برای تغذیه بدن نیست. هر پزشک خوبی به شما خواهد گفت که این یک حقیقت پزشکی است!

اگر شما هنوز هم متقاعد نشده‌اید کتاب زمین بی‌زمان توسط پیتر کولوسیمو، متخصص در تمدن های باستانی و زمین شناسی، را مطالعه کنید که با بسیاری از آنچه دکتر(رامپا) در کتابهای خود نوشته هماهنگی دارد. پیترهمچنین شواهد حقیقی‌تری در کتاب خود فراهم آورده که به وضوح ثابت می کند موجوداتی از فضا به دفعات از ما برروی زمین دیدن کرده‌اند. پیتر همچنین در مورد صندوق حرف می زند (مترجم: منظور صندوق عهد یهودیان می‌باشد) و نشان می دهد که حدود نیم دوجین از آنها بوده‌اند و نه فقط یکی از آن، آنگونه که مسیحیت ادعا دارد. کتاب مقدس، مهابهاراتای هند و تمام کتاب‌های مذهبی دیگر پر ازداستانهای برخورد با فضایی‌ها می باشد.

انسان ناگزیر به تغییر دادن شیوه‌اش است یا اینکه همه چیز برایش به پایان خواهد رسید. انسان از هر موجودی به جز انسان واقعی برای آزمایش محصولات دارویی و آرایشی استفاده می‌کند، چرا؟ این سوء استفاده از موجودات دیگر به تنهایی می تواند باعث افول انسان شود، باید آن را متوقف کرد! از انسانها استفاده کنید زیرا موضوع کمبود انسان مطرح نیست! نه این که ما واقعاً نیاز به محصولات آرایشی و بهداشتی داریم.

آن روزی که تجارت و قدرت سیاسی اهمیتی نداشته باشد، همه چیز برای همه بهتر خواهد بود، اما متاسفانه، نه تا قبل از آن. من قویاً معتقدم که "کارت زرد" به جهان نشان داده شده است پس انسانیت نیاز دارد که دست به کار شود و آنهم به سرعت.

قسمت بعدی قطعاً شما را به فکر کردن واخواهد داشت، چند سیاره در منظومه شمسی ما به تنهایی دارای ساکنینی هستند؟ شما احتمالا می گویید فقط یک، سیاره زمین، اما شما در اشتباه هستید. بسیاری از سیارات دیگر ساکنانی دارند، برخی تنها در درونشان، برخی دیگر در خارجشان اما در ابعاد مختلف. بسیاری از سیارات و قمر ها در منظومه شمسی ما هستند ا که ساکنانی دارند. برخی در ابعاد دیگر هستند ، از این رو ما در واقع نمی توانیم آنها را با فن آوری فعلی‌مان ببینیم و یا شناسایی کنیم. همچنین زمین دارای یک سیاره‌ی دوقلو است، البته در بعدی دیگر، که در آن گاهی اوقات دو سیاره با استفاده از مثلث برمودا و دریای شیطان در ژاپن و مکانهای دیگر با هم درمی‌آمیزند،. اینها برخی حقایق هستند!

اینجا لیستی از سیارات شناخته شده است که در درونشان ساکنانی دارند. زیرا تقریبا تمام سیارات توخالی هستند.

خورشیدهای داخلی عطارد، زهره، مریخ، مشتری و زحل همه از اوایل سال 1600 دیده شده‌اند و به خوبی مستند شده‌اند، با این حال بسیاری از دانشمندان هنوز هم ادعا می کنند اینها فقط یخ هستند. ما در حال حاضر فن آوری‌های مورد نیاز برای بازدید فیزیکی از این سیارات را در دست نداریم، در نتیجه تنها راه برای کسب اطلاعات بیشتر در موردشان و بسیاری از دیگر سیارات، این است که گردش اختری را بیاموزید و خودتان ببینید، اما صبر کنید ...

آیا تا کنون فکرکرده‌اید که چرا برنامه های فضایی آغاز شده‌اند، هدف از آنها چه بوده ، چرا دولت ها میلیونها میلیاردها، تریلیون‌ها هزینه کرده‌اند، پولی که می‌توانست به مردم در سراسر جهان کمک کند؟ از آغاز علم نجوم گزارشات مختلفی از مشاهدات در فضا، در ماه و دیگر سیارات وجود دارد. دولت ها می دانند که زندگی درون سیاره ما و در ماه وجود دارد. در اینجا برخی از حقایق جالب:

خانم سیریل لفور عزیز

خیلی ممنون برای فرستادن چکیده در مورد مریخ و ترجمه‌تان. اما البته که افرادی بر روی مریخ می‌باشند. همچنین افرادی بر روی ماه هم می‌باشند و من به شما این را می‌گویم که ماه درست همانند زمین تو خالی است و افرادی درون آن زندگی می‌کنند. و اگر می‌خواهید بدانید که آنها چه می ‌کنند، من به شما می‌گویم. آنها مواد معدنی و سنگهای معدنی ویژه را استخراج می‌کنند. و هنگامی که کارشان به پایان رسید بدون شک روی زمین شروع می‌کنند. در حقیقت همین حالا هم در آلاسکا شروع کرده‌اند زیرا برنامه‌های رادیویی ما پرهستند ازاطلاعات زیادی در مورد فضایی‌هایی که توسط افراد قابل اعتمادی مشاهده شده‌اند.

از آنجایی که از دانش انگلیسی خوبی بهره‌مند هستید، پیشنهاد می کنم کتاب کسی دیگر بروی ماه است نوشته جورج. ه. لئونارد انتشارات کمپانی دیوید مک کی نیویورک را تهیه کنید.

کدهایی بر روی ماه و مریخ وجود دارند که بر روی زمین هم موجودند زیرا منشأ زمین، ماه، مریخ، زحل و غیره یکی هستند و بنابرین احتمالاً نوع علائم و کدها از شباهتهای اولیه برخوردار است.

در اواخر قرن، مردم سفینه‌های فضایی که بر زمین می‌نشینند را خواهند دید. حتی ممکن است با ساکنین سفینه‌ها صحبت هم بکنند. اما اگر بتوانید کتاب نام برده شده در بالا را تهیه کنید ارزش خواندن خواهد داشت. من یک نسخه برای شما از کانادا میفرستم اما متأسفانه به جزآمریکا این کتاب در جای دیگر در دسترس نمی‌باشد.

با تشکر فراوان از فِرِد که این اطلاعات را در اختیار ما قرار داد. وب سایت فِرِد با نام Artivision در بخش فروم تبلیغ شده است. همچنین وب سایت دیگری با نام Pegasus وجود دارد که شامل عکسهای با نمای نزدیک از ماه می‌باشد.

دولت ها با ارتش‌هایشان سعی به برقراری ارتباط با کسانی که درون سیاره ما زندگی می کنند کرده‌اند و به آنها گفته شد که نزدیک نشوند. آنها گوش نکردند. بنابراین دو زیر دریایی و خدمه آن به طرز مرموزی ناپدید شدند، هر دو زیر دریایی نابود شدند چون دولت / ارتش حاضر به گوش دادن نبود. آنها با کسانی که در ماه هستند تلاش به برقراری ارتباط کردند و دوباره به آنها گفته شد که نزدیک نشوند. بنابراین این دولت / ارتش حال حاضر در تلاش برای ارتباط با درون مریخ است. به خاطر ماهیت شدیداً مخرب انسان، این موجودات هنوز مایل به برقراری ارتباط کامل نیستند .پیشگویی بزرگ بعدی این است که باغبانان کی باز خواهند گشت و همه چیز قطعاً تغییر خواهد کرد

امروزه علم تحت کنترل نیروی نظامی، تجارت، و یا هر دو می‌باشد. بنابراین آنها نمی توانند آزاداندیش باشند زیرا رئیسانشان خواهان قدرت بیشتر و حرص و آز هستند. دلیل این کار این است که منابع مالی مورد نیاز برای هر پژوهش می تواند مقادیر نجومی باشد و متاسفانه تنها ارتش و یا تجارت دارای چنین منابع مالی هستند.

لنین یک بار گفت: " همه تصورات انسان در مقیاس سیاره‌مان است. آنها مبنی بر این ادعا هستند که پتانسیل فنی ما، اگر چه که پیشرفت خواهد کرد، هرگز از حد زمینی تجاوز نخواهد کرد. اگر ما در ایجاد ارتباطات بین سیاره‌ای موفقیتی حاصل کنیم، کلیه دیدگاه‌ها در مورد فلسفه‌ها ، اخلاقیات، و اجتماع ناچار به تجدید نظر خواهند شد ".

این برنامه فضایی به طورهمه جانبه در مورد به دست آوردن تکنولوژی بیشتر برای خودشان و دستیابی به قدرت بیشتری بر دیگران است و هیچ ربطی به بهبود این سیاره وساکنانش ندارد. اگر مایل به بیشتر دانستن دراین مورد هستید کتاب کسی دیگر در ماه است توسط جرج لئونارد را که در آن عکسهای رسمی ناسا نشان داده شده است را مطالعه کنید قبل از اینکه آن را برای مشاهده عموم دستکاری کنند.

پس چرا باید آنها مردم را در تاریکی جهل نگه دارند؟ آموزه های دینی غلط یک دلیل و جهل دلیل دیگراست.

در طول زمان، دین به دروغ به مردم یاد داده است که انسان یک گام با بودن با خدا و یا خدایانشان فاصله دارند. به دروغ یاد داده است که انسان‌ها درتصویری که نامش خدا است خلق شده‌اند! به دروغ یاد داده است که انسان قادر مطلق است! به دروغ یاد داده است که انسان از هر چیز دیگری در این سیاره برتر است! به دروغ یاد داده است که همه موجودات زنده دیگر نادان هستند و تنها وجود دارند برای اینکه انسان آنها را با کارخود هماهنگ کند.

بنابراین، اذعان به اینکه موجوداتی در فضا وجود دارند با همه آموزه های دینی در تناقض است و می تواند در توده مردم وحشت ایجاد کند. اگر انسان قادر مطلق است پس چگونه می تواند موجودات دیگری در فضا وجود داشته باشد که به وضوح ثابت می کند که ما اوج قله آفرینش نیستیم؟

آنها شروع به پرسیدن سوالاتی از خود می‌کنند. چرا دین اشاره‌ای به این موضوع نکرده؟ چند سال است که آنها ما را تماشا می‌کنند؟ انسانها کجا اینقدر اشتباه کردند؟

بسیاری از انسانها باوردارند که آنها فقط یک بار بر روی این زمین زندگی می‌کنند. هنگامی که زندگی به پایان رسید پس از آن با خدای خود زندگی خواهند کرد، و بسته به آموزه های ایمان خود، در شکوه و عظمت خدا و یا شیطان برای ابد آرام می‌گیرند. در این باره برای لحظه‌ای فکر کنید، شما یک بار زندگی میکنید وسپس در کنار خدا یا شیطان تا ابد خواهید بود؟ این باید زنگ خطری را برای شما به صدا در بیاورد زیرا مزخرفاتی است که توسط کشیشهای نادان که چیز بیشتری نمی‌دانند ساخته شده.

تناسخ در جسم تازه یک حقیقت است و اثبات کافی برای کسانی که مایل به دانستن بیشتر هستند وجود دارد. در واقع شما چیزی حدود 72000 بار حلول می‌کنید پیش ازاینکه در نهایت به سوی سطح دیگری از وجود حرکت کنید، و گس از آن هرگز به این زمین باز نخواهید گشت. نفس معنوی شما بی پایان است و برای همیشه ادامه خواهد داشت پس لطفاً به چرندیاتی که می‌گوید که بعد از این زندگی، شما در پرتو خدا یا شیطان خواهید بود گوش ندهید چرا که این اتفاق نمی افتد. هر زندگی معمولاً به اندازه 2700000000 ضربان قلب ادامه می‌یابد مگر اینکه به واسطه برخی از حوادث برنامه‌ریزی نشده که باعث مرگ می‌شوند و یا اینکه به واسطه ارتکاب شخص به فجیع ترین جنایت، که همان خودکشی است، کوتاه شود.

وقتی که باغبانان بازگردند جهلی باقی نخواهد ماند زیرا همانطور که پیشگویی شده یک دین جدید را معرفی می‌کنند و مردم حقیقت واقعی در مورد مذهب را خواهند آموخت.