تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.

دربارۀ من

تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.
برخی از ما تمام تلاشمان را در شرایط خیلی دشوار میکنیم و مشکلات هستند تا ما را تشویق کنند در هر چه بهتر شدن و پیشرفت رو به جلویمان زیرا همیشه جا برای پیشرفت هست

مردم همیشه با اهدافی غیر عادی بیشتردوست دارند در مورد شخصی که وب سایتی بخصوص را ایجاد کرده بدانند تا در مورد محتویات آن سایت . اما من برای تبلیغ کردن خودم اینجا نیستم زیرا نوشته‌های دکتر رامپا برای همه اهمیت فوق‌العاده بیشتری از اینکه من که هستم دارد، بنابراین به اندازه کافی از من صحبت شد!

این وب سایت شخصی در درجه اول برای این طراحی شده است تا یک نقطه شروع ایده‌آل برای درک بهتر ابهامات مربوط به متافیزیک ارائه کند ، بدون آن زوائد اضافی که امروزه در بسیاری از وب‌سایتها موجود می‌باشد. در حالیکه در تلاش برای تحریک حس کنجکاوی شما در مورد بسیاری از اسرار زندگی می‌باشد. بر حقایق بزرگی که برای بسیاری از افراد ممکن است کاملاً ناشناخته و درک نشده باشد تأکیید دارد. هرگز برای کسب هیچ نوع سود مالی نبوده است. این وب سایتِ شخصی، کاری است برای عشق و ستایش دانشی که دکتر رامپا در 19 کتابش نوشته است. می‌توانید بگوئید که این شمع من است، شمعی که امیدوارم شما را در دیدن راهتان رو به جلو یاری کند بدون اینکه نیاز داشته باشیدکه تاریکی را نفرین کنید، همان کاری که بسیاری در دنیای امروز انجام می‌دهند.

یک نقل قول "Il messaggero non è importante". در طول زمان نژاد بشر به پیامبران تعلق خاطر داشته، ولی پیامهای مهمی که آنها سعی در گفتنشان داشتند کلاً به دست فراموشی سپرده شده، یا برای قدرت و دستاوردهای شخصی تحریف شده‌اند، همان کاری که مسیحیت با آموزشهای اصلی مسیح کرد. اسلام نیز در حال حاضر دچار سرنوشت مشابهی است به این دلیل که بسیاری مایل به تفسیر قرآن بگونه‌ای که مطابق با روش زندگی خودشان باشد هستند، و نه هماهنگ با تعالیم محمد (ص). نزدیکترین فرد خانواده به لوبسانگ، شیلا رز، مشابه این مطلب را در صفحه 149 کتاب جدیدش، 25 سال با ت. لوبسانگ رامپا، بیان کرده و اگر مشتاقید آن را از زبان خود دکتر رامپا بشنوید، صفحه 196 کتاب فصول زندگی، سؤال اول را مطالعه کنید.

دکتر رامپا هیچ جانشینی نداشته و این موضوع را به روشنی در کتاب شمع سیزدهم صفحه 144 مطرح کرده. همچنین او هیچ شاگرد یا مریدی نداشته، البته یک استثنا وجود دارد. جان هندرسون John Henderson – جان از این قانون مستثنی بود اگر چه او در حقیقت شاگرد یا مرید دکتر رامپا نبوده است.

به نقل از دکتر رامپا " هر از چند گاهی انسان با مردی یا زنی برخورد می‌کند که دارای اشتیاقی عمیق در دنبال کردن انگیزه‌های معنوی و بهبود دادن طبیعت می‌باشد، کسی که قادر است نشان دهد که می‌توان بر کارما Kharma غلبه کرد. جان هندرسون (John Henderson) چنین انسانی است. سرگرمی جان هنرپیشگی است و هنرپیشۀ خوبی است به استثناء آن وقتهایی که سعی می‌کند نقش کشیشی ایرلندی را بازی کند. لهجه ایرلندی او بیشتر شبیه برانکسBRONX در نیویورک است ، هر چند که این مطلب گریزی بود. جان هندرسون مرد خوبی است که تلاش می‌کند و موفق می‌شود." دکتر رامپا اغلب به شدت به او پیشنهاد می‌کرد که بعداً، وقتی که او کمی مسن ترشد، شروع به عزلت نشینی معنوی کند تا بتواند به کسانی که نیاز به کمک دارند یاری رساند. او پیشگوئی نخواهد کرد، سعی در فریب دادن کسی نخواهد داشت. به جای اینها، به عنوان یک انسان معنوی حقیقی سعی در یاری رساندن خواهد داشت. احتمالاً در سه یا چهار سال آینده شما در مورد جان هندرسون خواهید خواند، البته اینگونه که پیداست به بهترین حالت. جان هندرسون چند سال پیش درگذشت و ما می دانیم که جان نسخه مدرن‌ترحکمت اقوام کهن Wisdom of the Ancients را نوشته است اما متأسفانه هنوز منتشر نشده است. این مقاله در حال حاضر در اختیار نویسنده کارن موتن Karen Mutton بوده و در انتظار انتشار است.

از آنجایی که همه دوست دارند بدانند ما در مورد چه کسی صحبت می‌کنیم، من تصمیم گرفتم تصویری از دکتر رامپا را به این مطلب اضافه کنم، اما این را به خاطر داشته باشید که پیام‌ها بسیارمهمتر از پیام‌آوران هستند. منظور من این نیست که ما باید اینکه دکتر رامپا چه کسی بوده است را نادیده بگیریم، منظورم این است که پیامی که او سعی در انتقالش داشته بسیار بسیار پر اهمیت است. او سعی داشت چشمها و ذهن شما را به سوی دانشی که هر کس باید آن را بداند بگشاید.

اینها گفته‌های دکتر رامپا است: " چه اهمیتی دارد که من که هستم؟ آن چه من می‌نویسم اهمیت دارد. در طی سالیان، انبوهی از متخصصین سعی در اثبات نادرستی گفته‌های من داشتند. آنها موفق نشدند. اگر من دروغین هستم، پس این دانشی که دیگران آن را کپی می‌کنند از کجا آمده؟ تمامی کتابهای من محتوی تجربیات شخصی خود من می‌باشند و هیچکدامشان به اصطلاح "نوشتن اتوماتیک" که اصطلاح محبوب نشریات است نمی‌باشد. من نه مجذوبم و نه دچار وسواس فکری. من فقط انسانی هستم که سعی می‌کند وظیقه‌ای بسیار بسیار پیچیده را علیرغم روبرویی با تعصبات و حسادت به انجام برساند. کسانی در مراتب بالا در هند و جاهای دیگر هستند که می توانند کمک کنند، اما اینها کسانی هستند که دین خود را به سیاست و غیره می‌فروشند، به دلایل سیاسی و غیره، آنها حقیقت آنچه که من می نویسم را انکار می‌کنند!"

این وب‌سایت گاهی اوقات بروز رسانی می‌شود، تاریخ به روز رسانی در هر صفحه موجود می‌باشد. این وب‌سایت برای کسانی است که ارزش کار دکتر رامپا را می‌دانند و مایل به پیشرفت بیشترند ، اما به ویژه برای خوانندگان جدید است به این امید که حس کنجکاوی آنها را برای پیشرفت بیشتر در جاده فوق‌العادۀ معنوی تحریک کند، بدون هیچکدام از آن پیرایشهای زائدی که در وب‌سایت های علوم غیبی دیگر انجام می دهند که باعث منحرف شدن شما می‌شود. این طلوع یک مسیر معنوی خارق‌العاده است، که به محض آغازش و تجربه کردنش هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.

با ایجاد صفحات اختصاص داده شده به برخی از موضوعات محبوب، من مایل به ایجاد علاقه‌ای عمیق تر به کتابهای دکتر رامپا هستم به این امید که این مطالب به عنوان یک اشتهاآور، اشتهای شما را به جریان بیاندازد تا شما را به سوی خواندن همه ی کتاب های او و شیلا سوق دهد. مانند بسیاری از افراد در سراسر جهان من هم برای سالهای زیادی یک خواننده مشتاق و قویاً معتقد به کتابهای دکتررامپا بوده‌ام. با این حال نه تنها دکتر رامپا در زمان به چاپ رساندن این مطالب مورد تمسخر قرار گرفت، بلکه هر کسی که به او معتقد بود هنگامی که برای بحث یا جلب توجه به کارهای اوتلاش می‌کرد نیزاز مورد تمسخر قرار گرفتن رنج می برد.

جامعۀ آن زمان آمادگی پذیرفتن کامل چنین آثاری را نداشته است زیرا در مقایسه با امروز بسیاری از مردم خیلی بسته فکر می‌کردند، و این کتابها با اعتقادات رایج آنها در تضاد بوده‌اند. عجیب این است که وقتی چیزی را در تضاد با اعتقادات خود می‌یابیم، سعی درهیچگونه تلاشی برای درک آن نکرده، فقط فکر می کنیم که این یک حمله مستقیم شخصی بوده و بنابراین باید نابود شود. گاهی اوقات واقعاً شگفت انگیز است که چگونه بشریت تا به حال جان سالم به در برده ، به ویژه هنگامی که به ندرت سعی می کند چشمان خود را بروی چیز جدیدی باز کند.

در طول تاریخ پیشرفت بشر به علت جهل ناشی از علم و تجارت، به تعویق افتاده است به خصوص علم. بشریت نمی تواند مانند گوسفندان دنباله‌رو باشد و بپذیرد که تنها علم و تجارت می توانند حقیقت را بدانند. زمان باز کردن چشم ها و ذهنتان است، زیرا جهالت سعادت نیست. اگر هنوز هم متقاعد نشدید، زمین بی‌زمان Timeless Earth نوشته پیتر کولوسیمو Peter Kolosimo را بخوانید ، پیتر متخصص در تمدن های باستانی و زمین شناسی است که در کتابهای خود همامنگی بسیاری با آنچه دکتر رامپا در کتابهایش گفته دارد. پیتر نیز شواهد عینی‌تری از موجودات فضایی و بازدیدهای مکرر آنها از سیاره زمین در همۀ کتاب های خود فراهم آورده است. برای اطلاعات بیشتر بخش باغبانان را بازدید کنید. همچنین انجیل و سایر کتاب های مذهبی پر از روبرو شدن با ( موجودات فضایی) UFO می‌باشند

ادعا می‌شد که ارسطو همه چیز را راجع‌به پزشکی و بدن انسان می‌دانسته. بنابرین تحقیق کردنِ بیشتر، یک جرم برعلیه یک چنین شخص بزرگواری محسوب شده، و قانونی تصویب شد که بر اساس آن تشریح بدن یا انجام تحقیقات راجع‌به مسائل آناتومی یک جرم مشهود و مستوجب مرگ می‌بود زیرا این کارها توهین به ارسطو محسوب می‌شد. این جهالت پیشرفت علم پزشکی را صدها سال به تعویق انداخت. بنابرین آنطوری که گمان می‌شود علم همیشه جوابها را نمی‌داند.

جوزف تامسونِ مخترع، یک طرح انقلابی برای پرواز ایجاد کرده است، اما علم ادعای او را به دلیل آن که قوانین پذیرفته شده را به چالش می‌کشید رد کرد. انسان هرگز به جلو پیشرفت نخواهد کرد اگر ما صرفاً بر آنچه که افراد علم ادعا می کنند حقیقت است تکیه کنیم. در واقع آنها نباید به نام قوانین شناخته شوند به این دلیل که تصور می‌شود آنها ثابت و غیر قابل تغییر هستند. اگر به آنها نام اصول بدهند به وضوح نشان می دهد که آنها با پیشرفت دانش قابل تغییر هستند. اگر این قوانین اینقدر درست هستند، در این مورد مثلاً قانون هیدرودینامیک، پس چطور زنبور می‌تواند پرواز کند؟ پاسخ علم برای این سوال، این است که زنبور کتابچه راهنمای کاربررا مطالعه نکرده است، ببینید چه جهلی در برابر ماست ؟

در دفاع از علوم، اسحاق نیوتن، بزرگترین ریاضیدان انگلیسی نسل خود بود. وی پایه حساب دیفرانسیل و انتگرال را بنیان نهاد. کار او در نورشناسی و گرانش، او را یکی از بزرگترین دانشمندان شناخته شده جهان ساخت. یکی دیگر از نوابغ علوم گونتر فون هنگس Gunther von Hagens می باشد که یکی دیگر ازنو‌آوران واقعی و ماجراجویان فکری است، از آن دسته انسانهایی که نوع بشر به شدت به آنها نیازدارد. اگر شما مایلید ببینید که دکتر گونتر فون هنگس چه کاری انجام داده است این فیلم کاملاً شگفت انگیز را تماشا کنید.

پیشرفت تنها در صورتی امکان پذیر است که ، قوانین، عقاید مذهبی و بوروکراسی سنتی ، هر آنچه که معمول است، و تثبیت شده، و آن چیزهائی که معمولا مهم انگاشته می‌شوند، گاهی اوقات به چالش کشیده شوند. استیون هاوکین یکی دیگر از آن مبتکران حقیقی است. یک دانشمند برجسته اطلاعات جدید کشف می‌کند و سعی می‌کند که مفهوم آن را استخراج کند چون این کار ممکن است زمانبر باشد. اولین جدول تناوبی که توسط دیمیتری مندلیف بوجود آمد دارای تنها 60 عنصر شناخته شده بود، ما در حال حاضر بیش از 120 عنصرداریم و بدون شک بسیاری دیگر هم وجود دارند. اگر ما تنها با آنچه علم ادعا می‌کند حقیقی و ثابت است، موافق بودیم ، هنوز با 60 عنصر کار می‌کردیم، بنابراین ما باید ذهنمان را باز بگذاریم برای هر گونه تغییرات، بدون در نظر گرفتن اینکه ما حتی آن را هنوز درک نکره‌ایم ، و یا اینکه در تضاد با دانش کنونی است.

یک مبتکر کسی است که فراتر از حالت عادی می‌رود و خارج از مرزها فکر می‌کند، همیشه کنجکاو و کاوشگر برای کشف افق های جدید و تحولات است. گاهی اوقات این نیاز به شکستن تابوهایی دارد که تاکنون بلامنازع بوده‌اند. شکستن تابوها گاهی اوقات قیمتی است که باید برای خلاقیت و پیشرفت پرداخت شود و این نوآوری همواره شامل ریسک می‌باشد.

برخی نوشته اند و پرسیده‌اند که چرا من از نام دکتر رامپا برای آدرس ایمیل سایت استفاده کرده‌ام و نه نام واقعی خودم؟ خوب خیلی ساده است، همانطور که قبلاً هم گفتم، آنچه دکتر رامپا نوشته اهمیت دارد نه اینکه من که هستم. بنابرین برای اینکه شما را بر دکتر رامپا متمرکز کنم نه بر خودم ، از این اسم استفاده کردم که با نام وب‌سایت هماهنگ باشد.