تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.

هاله ها

تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.
ما به سیاره زمین با هدف پرورش دادن روح جاویدمان آمده ایم

هر موجود زنده ای دارای هاله تابان مییاشد، هاله، نیروی حیاتی کالبد معنوی است که بسیاری از آن به عنوان روح یا روان نام میبرند. تمامی مذاهب تصویری مشخص از کل یا بخشی از هاله تابان دارند. مسیحیت در تصاویرش بیشتر متمرکز بر هاله نورانی میباشد ولی همه انسانها بدون هیچ استثنایی دارای هاله نور هستند اگر چه نه به رنگ طلایی. دکتر رامپا سعی در ساختن دوربینی داشت که توسط آن هر فرد معمولی (غیر روشن بین) را قادر به دیدن هاله بکند. با استفاده از ترکیب رنگها، اصوات و گوهرها، تصحیح و بهبودی بیماری حتی پیش از اینکه در کالبد فیزیکی متجلی شده باشد امکان پذیر است. این در حالیست که علم پزشکی میتواند جهش بزرگی رو به جلو داشته باشد. دکتر والتر جی کیلنو Dr Walter J. Kilner در مسیر درستی قرار داشت تا اینکه افراد حسود سعی بسیاری برای متوقف نمودن کار او کردند. و بشریت ناچار شد به به تنها اشعه ایکس که از مراتب بسیار پایین است راضی شود.

تمامی حیوانات، گیاهان، پرندگان، حشرات و ماهی ها میتوانند هاله را ببینند و یا درک کنند. در این میان گربه ها جایگاه خاصی دارند چون میتوانند سطوح فیزیکی و معنوی را در آن واحد مشاهده کنند. بنابراین گاهی به آنها عنوان چشمان خدا اطلاق میشود. اگر کسی بتواند دوربین مشاهده هاله را تولید کند میتوان انجام آزمایشات بر روی حیوانات بی پناه را متوقف کرد که کاری کاملا اشتباه و برخلاف قوانین طبیعت است. همانطوری که در انتهای این مطلب خواهید دید در زمانی که این مطلب نوشته شده افرادی در حال انجام تحقیق و بررسی هاله بوده اند و کتابهایی نیز به چاپ رسیده اند .

عناصر اصلی و اولیه در این مبحث از این قبیلند: اتریک؛ که انرژی حیاتی و همچنین میزان خستگی فرد را در آن لحظه از زمان نشان میدهد. هاله، که وضعیت سلامتی کالبد فیزیکی در زمان حال و در آینده و همچنین نیات و افکار را نشان میدهد. و در نهایت غلاف هاله که وضعیت تکامل معنوی حال حاضر و همچنین کلیه تناسخ های گذشته فرد را نشان میدهد. از کالبد فیزیکی تا غلاف هاله، 9 عنصر مجزا موجود است اما تنها به ذکر چند مورد اکتفا می کنیم تا باعث گیج شدن شما نشود.

اتریک که از بدن شما نشأت میگرد توسط اغلب افراد غیر روشن بین هم قابل مشاهده است. جفت اتریک که موضوع بحث اینجا نیست و همان چیزی است که به عنوان شبح شناخته میشود. سپس کاسه زرین میباشد که آن نیز مورد بحث اینجا نیست اما همان هاله نوری است که مسیحیان به دور سر قدیسین نقاشی میکنند البته همه افراد دارای آن میباشند. پس از آن نیلوفر شکوفاست که بلافاصله بالای سرتان قابل مشاهده است. من توضیح خواهم داد که چگونه میتوان اتریک و نیلوفر شکوفان را دید و اینکه در تجربه شخصیتان به دنبال چه چی چیزی باید باشید. سپس خود هاله است که تنها برای افراد روشن بین قابل مشاهده است و در نهایت غلاف هاله میباشد که این نیز تنها برای افراد معدودی قابل مشاهده میباشد.

اتریک

اتریک

اتریک توسط هر فردی قابل مشاهده است. اتریک یک اثر دود مانند است که سرتاسر بدن هر موجود زنده ای را احاطه کرده و قابل دیده شدن توسط هر فردی که بخواهد آن را ببیند میباشد. بسیاری افراد این را با هاله اشتباه میگیرند که کاملا نا درست میباشد. اتریک انرژی زندگی و حالت خستگی هر فرد را در آن لحظه از زمان نشان میدهد.

نیلوفر شکوفا

نیلوفر شکوفا

نیلوفر شکوفا در جایی بین یک تا دو اینچ بالای سرتان قرار دارد و شبیه به دو فواره با هم ترکیب شده میباشد و یکی از بسیاری چاکراهای شما میباشد

خطوط اصلی هاله

خطوط اصلی هاله

از نظر شکل، هاله تابان همانند حوزه مغناطیسی میباشد ولی در خصوصیات، حالت مغناطیسی ندارد بلکه الکتریکی است و کل بدن تمامی موجودات زنده را احاطه کرده. این حوزه وضعیت سلامتی فرم فیزیکی کنونی فرد را نشان میدهد و هرگونه ناراحتی که امکان دارد منجر به بیماری در بدن فیزیکی در آینده بشود را را نیز نشان میدهد. همچنین هاله به وضوح، نیات، افکار و اعمال افراد را نشان میدهد و هیچ چیز مخفی نمی ماند. تابش این خطوط بین چاکراهای بدن در جریان است. هفت چاکرا برای کالبد فیزیکی و دو چاکرای برای کالبد معنوی وجود دارد. بنابرین در جمع 9 چاکرا. افراد معمولا دو چاکرای دیگر را به کلی فراموش می کنند در حالیکه ما همگی موجودات معنوی هستیم بنابراین نباید آنها را مورد بی توجهی قرار دهیم.

غلاف هاله به شکل تخم مرغی میباشد

غلاف هاله به شکل تخم مرغی میباشد

و در نهایت غلاف هاله: که حالت بلوغ معنوی کنونی فرد و کلیه تناسخ های قبلی وی را نشان میدهد. به خاطر اطلاعاتی که در آن موجود است تنها افراد بسبار معدودی قادر به مشاهده آن خواهند بود. دکتر رامپا یکی از این افراد معدود بود که توانایی این کار را داشت.

در کتاب با شما تا ابدیت دکتر رامپا تمرینات لازم برای مشاهده هاله را توضیح میدهد. در ابتدا می خواهم برای شما توضیح دهم که چگونه اتریک را ببینید زیرا این آسانترین بخش برای فهمیدن است. من به این نتیجه رسیده ام که بر خلاف دیدن هاله، دیدن اتریک برای همه قابل انجام است. قبل از اینکه به دوستان نشان دهیم که چه طور این کار انجام می شود، اول باید به دو سوالی که معمولا مطرح میشود بپردازیم.

اینها به راستی سوالاتی بنیادی میباشند، پس بگذارید بدون گرفتاری بیشتر پیش برویم. برای مشاهده بخش های اتریک، نیلوفر شکوفا یا هاله تابان شما باید از دید محیطی استفاده کنید. سعی نکنید که مستقیم نگاه کنید زیرا تا دقیقا ندانید که سعی در دیدن چه چیزی دارید، آن را نخواهید توانست دید. نور نیز نقش عمده ای را در آغاز کار ایفا میکند. شما نباید در اتاقی با نور شدید باشید، اتاق را با کشیدن پرده ها، کم نور کنید و ترجیحا جسم مورد بررسی باید در مقابل یک پرده با پیش زمینه تیره قرار بگیرید. پیش زمینه به هیچ وجه نباید سفید باشد، ترجیحا فرد مورد بررسی باید در فاصله 12 فوتی از شما بنشیند و یا بایستد و نه بلافاصله روبرویتان یا پهلویتان. برای دیدن هاله با تمام رنگهایش فرد مورد بررسی باید حداقل برای 30 دقیقه کاملاً برهنه باشد تا از تاثیرات لباسش رها شده باشد اما برای دیدن اتریک داشتن لباس تاثیری نخواهد داشت.

ابتدا باید چشم را آموزش دهیم تا بدون فوکوس کردن نگاه کند. آیا شما تا به حال از دید پیرامونی (محیطی) به جای فوکوس کردن بر روی اجسام استفاده کرده اید؟ سعی کنید در اطراف اتاق یا منزلتان راه بروید و تنها از دید پیرامونی تان استفاده کنید. این بدین معناست که شما نباید بر روی هیچ جسمی فوکوس کنید. در ابتدا ممکن است عجیب به نظر بیاید اما این روشی است که چشمانتان برای دیدن اتریک باید از آن استفاده کند . کمی شبیه به این است که چشمانتان از فوکوس خارج شود. وقتی توانستید این کار را بدون وارد آوردن هیچگونه فشاری بر روی چشمانتان انجام دهید تقریباً کار تمام است زیرا به همین سادگی خواهد بود. اگر احساس سرگیجه کردید یا در چشمانتان احساس ناراحتی کردید کار را متوقف کنید شما باید به اندازه ای تمرین کنید که احساس هیچگونه ناراحتی نکنید این بدین معنا نیست که شما ممکن است به چشمانتان صدمه یا لطمه بزنید. این تنها به این دلیل است که شما تا به حال از چشمانتان اینگونه استفاده نکرده اید. بگذارید در اینجا بر روی این مطلب تاکید کنم که به دلیل استفاده از دید پیرامونی هیچ لطمه ای به چشمان شما وارد نخواهد آمد.

بیایید تصور کنیم که شما از دید پیرامونیتان بدون هیچ اشکالی میتوانید استفاده کنید. حال شما باید به جسم یا اجسام مورد نظرتان بدون مستقیم نگاه کردن نگاه کنید. من متوجه شده ام که با نگاه کردن در فاصله حدود 1 تا 9 اینچ، چیزی شبیه به بخار نازکی دور بدن فرد را احاطه کرده. کمی شبیه به وقتی است که به تصویری از تلویزیون های قدیمی نگاه می کنید که چون آنتنش تنظیم نیست اَشکال را دوتایی با لایه ای روح مانند نشان میدهد. البته این از فرد به فرد دیگر میتواند متفاوت باشد اگر بتوانید فردی را پیدا کنید که سرشار از انرژی باشد اتریک او بیرون زده خواهد بود و کار دیدن را راحت تر می کند. وقتی کسی خسته یا مریض باشد اتریک به پوست بدن نزدیکتر میشود و دیدن را مشکل یا غیر ممکن میکند. برای زوجهایی که به هم عشق می ورزند اگر بخواهند بعد از سکس این تمرین را انجام دهند اتریک و نیلوفر شکوفا. مثل نور فانوس دریایی بیرون میزنند.

وقتی توانستید این بخار را مشاهده کنید میتوانید به آرامی چشمانتان را طوری تغییر دهید که بتوانید بر روی بخار فوکوس کنید. تبریک میگویم شما در حال دیدن اتریک هستید. وقتی که متوجه میشوید که چه قدر انجام این کار ساده بوده به خودتان خواهید خندید. زمانیکه متوجه شوید باید به دنبال چه چیزی بگردید دیدن اتریک بسیار راحت خواهد بود. میتوانید اتریک را حتی وقتی در حال راه رفتن در خیابان هستید به راحتی ببینید. روزهایی خواهد بود که شما در آن روزها قادر به دیدن هیچ چیز نخواید بود زیرا این توانایی بسیار بستگی به حالت سلامت و و حالات حسی شما دارد. اگر خسته، مضطرب و یا بی حال باشید شاید نتوانید چیزی ببینید اما تلاش خود را متوقف نکنید. اتریک حالات حیاتی افراد را نشان میدهد.

نیلوفر شکوفا مرحله بعدی خواهد بود، که 1 تا 2 اینچ بالای سر و شبیه به دو جسم در هم میباشد. من از نام اجسام معمولی استفاده میکنم تا تجسم را برای شما راحتتر کنم. یک فواره پهن و خم شده که یک فواره دراز دیگر در وسط آن است را میتوانیم ببینیم اما مسیری که آب درون این فواره ها در جریان است با جریان فواره های معمولی متفاوت است. وسایل آتش بازی موجود هستند که به آنها فش فشه میگوییم که در مراسم بسیاری استفاده میشوند که نوعی شاخه است که از سرش آتش زده میشود و در حال سوختن از خود جرقه و برق ساطع میکند تا به انتها برسد. آب، درون این دو فواره با جرقه هایی مانند فش فشه در جریان است. اگر نمیدانید که فش فشه چه شکلی است در زیر تصویر آن آورده شده.

جرقه های یک فش فشه دستی

جرقه های یک فش فشه دستی

در تحقیقات، زنان در زمینه نمایاندن هاله تابان نسبت به مردان برتری دارند زیرا هاله آنان از رنگهای روشن تری تشکیل شده. متاسفانه تصور میشود که وقتی که مردی به بدن برهنه زنی نگاه میکند تنها برای انگیزه ای خاص میباشد. هر کسی که تمایل به مشاهده هاله دارد باید این را بداند که فرد مورد مشاهده باید کاملا برهنه باشد تا تاثیرات هاله پوشش او باعث ایجاد گمراهی نشوند. وقتی فرد مورد مشاهده برهنه شده حدود 30 دقیقه طول میکشد تا تاثیرات هاله لباسها کاملا از بین بروند.

شاید نتوانید هنوز همه رنگها را ببینید اما ناامید نشوید شما در مسیر درستی قرار دارید. اگر همسری دارید که مایل به همکاری با شماست میتوانید آنقدر تمرین کنید تا بتوانید بالاخره هاله اش را ببینید و آن موقع است که تفریح واقعی آغاز میشود! من با چشمان خودم توانسته ام هاله را برای مدت کوتاهی ببینم و میتوانم تایید کنم که همانند شکل سوم در این صفحه می باشد البته بسیار باریکتر و ظریفتر که در ما بین 9 چاکرا در جریان بود.

تصاویری از هاله که از منابع بسیاری قابل دسترس است تصاویر حقیقی از هاله نمی باشند. چند نکته قابل توجه در مورد تصاویر هاله وجود دارد. تا به امروز تنها غلاف هاله مادون اتریک بوده که اشتباهاً نورانی شده و نه خود هاله. و این تنها گونه ای اعوجاجی از جریان تاج می باشد. کمی شبیه به این است که یک لامپ فلوروسنت را از یک طرف در دست بگیرید و در زیر تیر برق بایستید و روشن شدن آن را نظاره کنید، که ظاهری کاملا اشتباه و غیر واقعی از روشن شدن لامپ است.

تصاویری از هاله ها: آیا مدرکی میخواهید که نشان دهد که اکثر آنها دروغین است؟ این تست ساده بر روی بیشتر دوربین های هاله عمل میکند. الکترودهای دوربین هاله را در دست بگیرید اما جلوی دوربین ننشینید مطمئن شوید که دوربین رو به پیش زمینه ای سیاه است و سپس عکس بگیرید. با تعجب متوجه خواهید شد که دوربین، عکس هاله شما را گرفته حتی بدون اینکه شما در عکس باشید؟ این چه طور میتواند عکس هاله باشد وقتی شما در آن حضور ندارید. دوربین های هاله موجود، تنها مقاومت الکتریکی بین دو دست شما را اندازه میگیرند بنابراین الکترودها این مقاومت را به صورت یک تصویر نمایش میدهند و هیچ گونه تصویری از هاله شما نمیباشد.

این تصاویر دروغین و گمراه کننده هستند.

این تصاویر دروغین و گمراه کننده هستند.

نقل قولی از دکتر رامپا در این باره: برخی از مردم تصور میکنند که سیستم کریلیان Kirlian پاسخ سوال میباشد که قطعاً چنین نیست زیرا با قطعیت میتوانم بگویم که سیستم عکاسی کریلیان در مسیر اشتباهی است و اینکه کاملا وقت تلف کردن میباشد. زیرا سیستم آنها آنقدر خام است که میتوان آن را تشبیه کرد به پوشانیدن یک آهنربای نعلی با یک ورق و پاشیدن براده های آهن بر روی آن و براده های آهن توسط نیروی مغناطیسی که به آنها دیکته شده خودشان را به حالت خاصی آرایش میدهند . کتاب گرگ و میش twilight را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

استفاده از نور برای ترمیم حالتهای بدن در دانشگاه نیوکسل Newcastle انگلستان ایجاد شد. محققان نشان دادند که راه هایی یافته اند که توسط آن وقتی که نور بخصوصی بر روی قسمت بخصوصی تابانیده میشود آنتی بادی ها را مجبور به واکنش میکند. این نور بخصوص بر روی محل تومور تابانیده میشود تا باعث فعال سازی آنتی بادی در آن محل شود. بدن به خودی خود نمیتواند همانگونه که برای مبارزه با بیماریهای دیگر آنتی بادی تولید میکند آنتی بادی های مورد نیاز برای مبارزه با سرطان را تولید کند. پس امید بسیاری در این آنتی بادی های درمانگر هست که بتوانند سلولهای T خود بدن را تحریک کرده که بتوانند تولید آنتی بادی های خود را تنظیم کند و نور کمک میکند که آن بخش آسیب دیده از بدن مورد هدف قرار بگیرد. برخی از این نورها به عنوان درمان سرطان مورد بهره برداری قرار گرفته اند. هرسپتین Herceptin و آواستین Avastin مثالهایی از این دست میباشند . اگرچه اینها در حقیقت با هاله کار نمیکنند بلکه تنها از نور استفاده میکنند تا به بدن در ترمیم خودش کمک کنند که بسیار هم سودمند بوده است.

دکتر هری اولد فیلد Dr Harry Oldfield سیستمی را با نام ( عکاسی تداخلی چند تقابلی) ( poly contrast interference photography ) یا به اختصار PIP اختراع کرد نزدیکترین روش به واقعیت برای مشاهده حقیقی هاله انسان میباشد. این سیستم از الکترود و یا ولتاژ بالا که روشهای دیگر از آنها استفاده میکنند استفاده نمی کند. روش مطمئن دکتر اولد فیلد به وضوح زمینه انرژی را نمایش میدهد که در بین چاکراها در جریان میباشند. دکتر اولد فیلد همچنین نشانه هایی را یافت که به وضوح نمایانگر وجود بیماری در هاله بودند پیش از اینکه آن بیماری ها در بدن فیزیکی متجلی شده باشند. او اختراع دیگری نیز دارد که الکترو کریستال درمانی نامیده میشود که به اختصار ETC میباشد. اصلاحات در زمان واقعی میتواند بر روی جریان هاله انجام شود و توازن آن را باز یافت وقتی که توازن به جریان هاله بازگشت کالبد فیزیکی نیز ترمیم میشود. جامعه پزشکی و همچنین جامعه علوم ماورایی هر دو گفته های دکتر اولد فیلد را به طور جدی قبول دارند.

به روز رسانی: دکتر هری اولد فیلد یک دوربین هاله قابل حمل و نقل اختراع کرده که در این لینک link قابل خریداری میباشد در این لینک ویدیو های مختلفی را هم میتوانید ببینید . ویدیو بر روی you tube توسط. www.Pranaview.com.au پست شده که دوربین هاله قابل حمل و نقل را نشان میدهد.

یک دختر روسی به نام ناتاشا دمکینا فردی است که دارای قدرت مشاهده هاله می باشد و همچنین قادر به تشخیص ناراحتی ها و بیماری ها حتی پیش از متجلی شدنشان در بدن فیزیکی میباشد. به دلیل اینکه ناتاشا پیش زمینه پزشکی ندارد، نمیتواند به ناراحتی هایی که مشاهده میکند نامهای پزشکی اطلاق کند و در آن زمان چیزی را که مشاهده میکند نقاشی میکند. یکی از نقاشیهای معروف تشخیصی او از سارکوییدوز گرانلوم Sarcoidosis Granuloma مدرکی است از قدرت قابل توجه او و توسط علوم پزشکی در تمام دنیا تایید شده است. متاسفانه علم در محکوم کردن چنین ادعاهایی سرعت بالایی دارد زیرا یا آن را درک نمی کنند یا اینکه چون با دانش کنونی شان مغایرت دارد، متاسفانه آن را چالشی برای حرفه خود میدانند. اگر به جای اینکه چنین حقایقی به تمسخر گرفته شوند، تلاش کافی برای فهمیدن چیزهای جدید میشد ، علم میتوانست پیشرفت عظیمی رو به جلو داشته باشد.

دوربین هاله همچنین میتواند به پلیس در تشخیص اینکه آیا فرد دروغ میگوید یا راست، کمک کند زیرا وقتی از کسی سوال میشود، دروغ در هاله بصورت سایه سبز رنگ بخصوصی مشخص میشود که قابل قایم کردن نیست. مجرمین دیگر نمیتوانند از جرائم خود بگریزند زیرا وقتی از آنها سوال میشود امکان دروغ گفتن را ندارند. هاله همه چیز را راجع به فرد میگوید.