تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.

منابع تحقیق

تصویر لوبسانگ رامپا در لباس قرمز.
هر چه بیشتر بدانید باید بیشتر یادبگیرید

چهار عدد کتاب موجود است که به طور بدخواهانه ای برای مقاصد مادی از نام دکتر رامپا در آنها استفاده شده. این کتابها همگی دروغین می باشند زیرا توسط دکتر رامپا نوشته نشده اند من بر روی این کتابها تأکید میکنم زیرا ممکن است ایجاد گمراهی و سردرگمی بکنند. این کتابها از این قرارند:

Doctor Rampa - می گویند مرگ خبر نمی کند ما را تحت تأثير قرار مي دهند; در كتاب خود شیر شعله از پاراگراف دوم، صفحه 15; كه بر او خروج از اين زندگي در آنجا خواهد جانفشانى كند با استفاده از اسم بسيار خوبي براي كسب سود مالي شخصي. lobsang درگذشت در ژانويه 1981 در سن بين 272 و 306 (در بسياري از سر نخ ها در سراسر كتاب هايش را مي خواند، اما فرضيه بیشتر بدانم) و آن را به صورت بسيار روشن است كه نمى شود; پس از بازگشت يا برقراري ارتباط با هر وسيله اى، به هر كس در اين كره زمين. اگر كسي در اين بيانيه هستند كه در تماس با دکتر rampa یا استفاده از نام او برای هر مالي كه عايد مکار است. من اسم او برای ایمیل ها استفاده كرده اند، تا خود را در اين سايت و با حفظ نام و هیچ چیز دیگری هم هست، چون من نه به تلاش برای بدست آوردن هر مالی از کار خود. آرزوي من است كه به اين اطلاعات دسترسي به هر کسی که بخواهد به اين حقايق.

لوبسانگ تنها 19 کتاب نوشته که در زیر به ترتیب زمان چاپشان آورده شده اند.

چش سوم چشم سوم: 1956 همه چیز از اینجا شروع میشود. زندگی نامه شخصی مردی جوان در مسیر تبدیل شدنش به یک لامای پزشک و همچنین درباره پشت سر گذاشتن عمل جراحی ای که برای باز کردن چشم سوم بر رویش انجام شد. تصویر کوتاهی از لاماکده ها و زندگی تبتی ها به ما نشان داده میشود و همچنین شامل درک عمیقی از مسائل معنوی می باشد. تا آن زمان زندگی در لاماکده ها ناشناخته بود حتی برای آنانی که از تبت دیدن کرده و ادعا کرده بودند که همه چیز را در مورد آن می دانند. لوبسانگ وارد لاماکده چاکپوری میشود و در مورد علوم خفیه و بسیار محرمانه تبت و بسیاری چیزهای دیگر آموزش میبیند.

A4: رایگان PDF کتاب

داستان رامپاجلد كتاب جديد: 1960 سفر دکتر رامپا با سفر از کره به روسیه ادامه پیدا میکند جایی که متحمل دستگیری و شکنجه میشود تا زمانیکه دوباره فرار میکند. او فرار کرده و کاری به دست می آورد که راندن اتومبیل های لوکس به دور اروپا بود. در فرانسه میتواند به عنوان مهندس کشتی به آمریکا سفر دریایی کند. در این کتاب لوبسانگ درون بدن فردی انگلیسی به نام سیریل هنری هاسکین (ار طریق حلول در بدن او) زندگی میکند این فرد اشتیاق بسیاری برای ترک این دنیا داشته و این لوبسانگ را قادر به ادامه مسیر در انجام وظیفه خاصش میکند.

A4: رایگان PDF کتاب

غار پیشینیان : 1963 لوبسانگ تصویر کوتاهی از تاریخ گذشته سیاره زمین به نمایش میگذارد و از ساکنین سابق زمین که ابزارآلات بسیار پیشرفته ای را مخفی کرده اند که تا به امروز مخفی مانده. لوبسانگ با راهنمایی لامای اعظم مینگ یاردنداپ قادر به بازدید از محلی که این تکنولوژی در آن مخفی است می گردد و آنها را با چشمان خود مشاهده میکند. این تکنولوژی در انتظار آن دسته است که بتوانند از آنها برای منفعت نوع بشر و تمامی مخلوقاتی که ما در این سیاره با آنها شریکیم استفاده کنند.

A4: رایگان PDF کتاب.

باشما تا ابدیت: 1965 این یکی از دو کتاب خود آموز در متافیزیک است این کتاب با زبانی روشن و ساده توضیح میدهد چه طور میتوان شروع به یادگیری قابلیت های ویژه متا فیزیکی کرد. همچنین بایدها و نبایدها برای دست یافتن به این هدف را شرح میدهد. تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که چرا رنگ ترس زرد، رنگ عصبانیت قرمز و رنگ حسودی سبز است؟ یا اینکه چرا برخی رنگها احساسات خاصی را درون ما بر می انگیزند؟ این کتابی است که باید مانند درس خوانده شود. و در خواندن آن نباید عجله ای به خرج داد زیرا در آن صورت اطلاعات بسیار با ارزشی را از میدهید.

A4: رایگان PDF کتاب.

ردای زعفرانیردای زعفرانی: 1966: بینش بیشتری درمورد زندگی لوبسانگ در دوران لاما بودنش به همراه راهنمای اصیلش لامای اعظممینگ یاردنداپ. در این کتاب اطلاعاتی در مورد منشا به وجود آمدن بوداییسم در داستان واقعی شاهزاده گوتاما داده میشود و اینکه چه طور او مبدل به بودا شد و چهار اصل اصیل او. چهار اصل اصیل را میتوانید در بخش مسیر میانه مطالعه کنید.

A4: رایگان PDF کتاب.

فصلهایی از زندگیفصلهایی از زندگی: 1967 لوبسانگ در این کتاب در باره ابعاد، جهانهای موازی و پیش گویی ها صحبت میکند. برای خواننده مفاهیم عمیقتری در مورد اینکه پیش گویی ها چه طور محاسبه میشوند فراهم می آورد و این چیزی است که اکثر مردم به طور کامل درکی از آن ندارند. لوبسانگ همچنین به سوالاتی در مورد دین و مسیحیت پاسخ می دهد. مذهب هدفی را فراهم می آورد که بسیاری آن را مورد بی توجهی قرار می دهند همانگونه که به وضوح می توان دید که جوامع و اجتمات در حال فروپاشی هستند آنهم به خاطر فهم و درک دین.

A4: رایگان PDF کتاب.

فرزانه گوشه نشینزاهد گوشه نشین: 1971 لوبسانگ زاهدی نابینا را ملاقات میکند تا از او آموزه هایی را دریافت کند و درباره افرادی که برای اولین بار ، حیات را بر روی زمین قرار داده اند می آموزد، این افراد به عنوان باغبانان زمین شناخته میشوند. ما تنها سیاره دارای حیات در منظومه شمسی مان یا در کهکشانمان نیستیم. و بینشی حقیقی در مورد عیسی و موسی ( عیسی چیزی فراتر از پیغام بر نبوده است).

A4: رایگان PDF کتاب.

آنطوری که بودآن طوری که بود: 1976 این کتاب داستان زندگی دکتر رامپا از زمانی که او در تبت زندگی میکرده تا به زمان سفرهای ماجراجویانه او در دور دنیا را بیان میکند. همچنین داستان واقعی زندگی سیریل هنری هاسکینز را پیش از اینه دکتر رامپا در بدن فیزیکی او حلول پیدا کند بیان میکند. سیریل هنری هاسکینز از طریق دکتر رامپا ادعاهای ناپسندی که به او اطلاق شده بود که او یک لوله کش بوده از میان برمیدارد. البته عیسی هم تنها یک نجار بوده.چه اشکالی در یک پیشه ور ساده بودن هست؟

A4: رایگان PDF کتاب.